Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Zikks w 12 Marca 2019, 14:56:50 czas Polski
-
Witam, forum czytam od dawna, ale dopiero teraz się zarejestrowałem.
W drewnie hobbistycznie pracuję już jakiś czas, natomiast teraz zacząłem próbować swoich sił w meblach z płyty wiórowej.
Pozdrawiam
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam na forum w naszym gronie
-
Cześć :)