Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: demolkaa w 29 Maja 2014, 17:20:33 czas Polski
-
Witam.
Z racji, że pada deszcz wziąłem się dzisiaj za zrobienie zegara do kuchni. Brak jeszcze cyfr ale nie mam koncepcji jak i z czego najlepiej je wykonać. Może jakieś pomysły?
-
Siema moim zdanie bez cyferek będzie bardziej klarowny.
zrób tylko jakieś kreski tam gdzie powinna być 12, 3, 6, i 9 godzina.
pomysł fajny, też coś pokombinuje.
-
cyferki możesz wypalić np. lutownicą albo wydrukować na kartce i przenieść na drewno tak jak jareko w jednym z filmów pokazywał (tylko nie wiem jak z trwałością takiego druku)
-
widziałem też jak można nadruk nanieść ze zwykłej plujki.
https://www.youtube.com/watch?v=bdo64-wo63Q (https://www.youtube.com/watch?v=bdo64-wo63Q)
Możesz wydrukować i nanieść a potem prysnąć lakierem.
koszt takiego lakieru to od 12zł
-
Dzięki za podpowiedzi ale chyba jednak nie będę drukować cyfr tylko zaznaczę je tylko.
-
Efekt końcowy wykonania zegara.
-
prosto i z klasą "+"
-
Bardzo fajne :) "+"
-
dzięki za + panowie