Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: duch_gdansk w 31 Marca 2019, 12:05:36 czas Polski
-
Piąteczka dla wszystkich. Wiem że nic nie wiem, no może tylko że drzewo to rośnie w lesie a deska jest z drewna. Dłubię sobie trochę w mini warsztaciku nazywanym przez moją żonkę "norą", zero doświadczenia z drewnem i narzędziami do tego przeznaczonymi. Nie jestem nastawiony tylko na ten materiał ale wiadomo jak jest, z drewna można często zrobić coś "najłatwiej i najszybciej" jak się ma o tym pojęcie ;)
-
Cześć i powodzenia :)
-
Gdańsk wita Gdańsk :)
witaj duchu :)
-
;D