Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: PawelK w 02 Kwietnia 2019, 16:56:15 czas Polski
-
Hej!
Moja przygoda z drewnem zaczęła się jakieś dwa lata temu - kupiliśmy działkę letniskową i postawiliśmy tam dom z balika. Zaczęło się od drobnych przeróbek - tam półeczka, tutaj szafka ;) Coraz bardziej się wkręcałęm i zaanektowałem garaż na mini warsztat. W tym roku postanowiłęm się trochę dosprzętowić i pójść głębiej w drewniany temat ;D.
Na razie sbieram szlify organizując swój warsztacik, czasami wydłubię coś użytkowego.
Fajnie, że jest miejsce, gdzie można poprosić o poradę mądrzejszych od siebie, ale obiecuję, że najpierw będę używał wyszukiwarki ;)
Pozdrawiam Serdecznie!
Paweł
-
Cześć i powodzenia :)