Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: PawelK w 02 Kwietnia 2019, 16:56:15 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: PawelK w 02 Kwietnia 2019, 16:56:15 czas Polski
Hej!

Moja przygoda z drewnem zaczęła się jakieś dwa lata temu - kupiliśmy działkę letniskową i postawiliśmy tam dom z balika. Zaczęło się od drobnych przeróbek - tam półeczka, tutaj szafka ;) Coraz bardziej się wkręcałęm i zaanektowałem garaż na mini warsztat. W tym roku postanowiłęm się trochę dosprzętowić i pójść głębiej w drewniany temat  ;D.
Na razie sbieram szlify organizując swój warsztacik, czasami wydłubię coś użytkowego.

Fajnie, że jest miejsce, gdzie można poprosić o poradę mądrzejszych od siebie, ale obiecuję, że najpierw będę używał wyszukiwarki  ;)

Pozdrawiam Serdecznie!
Paweł
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 02 Kwietnia 2019, 18:18:09 czas Polski
Cześć i powodzenia :)