Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Psychoo w 11 Kwietnia 2019, 20:03:46 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Psychoo w 11 Kwietnia 2019, 20:03:46 czas Polski
Witam, jestem z okolic Krakowa. Z drewnem pierwszy poważniejszy kontakt miałem w pierwszej pracy jakieś 12 lat temu przy budowie studia nagrań muzycznych. Aktualnie  pracuje w branży automotiv. Generalnie żadnych wyzwań się nie boję i wszystko staram się robić sam w domu i w okół ucząc się krok po kroku:) Płytki, elektryka, zabudowa g-k itp... Od 3 lat amatorsko bawię się w stolarstwo a zaczęło się wszystko od stojaka na miski i legowiska dla mojego psa a za namową żony i udostępnieniu moich "dzieł" w sieci zrobiłem w sumie ok kilkudziesięciu stojaków i legowiska dla czworonogów. Teraz chcę zrobić kilka mebli do domu z litego drewna i pewnie będę miał pytania i wątpliwości więc liczę na pomoc.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: rubensa123 w 12 Kwietnia 2019, 07:11:19 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Kwietnia 2019, 09:37:32 czas Polski
Cześć i powodzenia :)