Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Psychoo w 11 Kwietnia 2019, 20:03:46 czas Polski
-
Witam, jestem z okolic Krakowa. Z drewnem pierwszy poważniejszy kontakt miałem w pierwszej pracy jakieś 12 lat temu przy budowie studia nagrań muzycznych. Aktualnie pracuje w branży automotiv. Generalnie żadnych wyzwań się nie boję i wszystko staram się robić sam w domu i w okół ucząc się krok po kroku:) Płytki, elektryka, zabudowa g-k itp... Od 3 lat amatorsko bawię się w stolarstwo a zaczęło się wszystko od stojaka na miski i legowiska dla mojego psa a za namową żony i udostępnieniu moich "dzieł" w sieci zrobiłem w sumie ok kilkudziesięciu stojaków i legowiska dla czworonogów. Teraz chcę zrobić kilka mebli do domu z litego drewna i pewnie będę miał pytania i wątpliwości więc liczę na pomoc.
-
Witaj
-
Cześć i powodzenia :)