Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: Damazy 78 w 22 Czerwca 2019, 05:17:32 czas Polski

Tytuł: koło pasowe DYMB 8
Wiadomość wysłana przez: Damazy 78 w 22 Czerwca 2019, 05:17:32 czas Polski
Witam
Panowie mam pytanko może wiecie jak zdjąć koło pasowe z dymy 8 ,DYMB 8 odkręciłem od niego sprzęgło i koło pasowe kręci się luźno na wale w każdą stronę ale nie chce zejść może ktoś miał podobny problem? Pomóżcie dołaczam zdjęcie