Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sergi77 w 15 Lipca 2019, 22:56:32 czas Polski
-
Witam. Z tej strony sergi77 czyli Seweryn. Mieszkam na Górnym Śląsku. Od dłuższego czasu śledzę, co dzieje się na forum i już nie raz znalazłem tu sporo ciekawych informacji, a ponieważ bardzo amatorsko ( w wolnym czasie, którego zawsze mało) zajmuję się odnawianiem starych mebli, postanowiłem w końcu dołączyć do aktywnych forumowiczów. Mam nadzieję że będziemy mogli sobie wzajemnie pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów.
Pozdrawiam
S
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam