Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: DwaWilki w 05 Sierpnia 2019, 23:00:12 czas Polski
-
Dobry wieczór
Wita strażak i fotografik, nie stolarz. Zainteresowanie drewnem jednak jest, co prawda nie poparte doświadczeniem.
Ale rejestruję się przecież także po to, by korzystać z rad mądrzejszych w sztuce.
-
Cześć i powodzenia w poznawaniu stolarstwa i w realizacjach własnych prac :)
-
U mnie dzień dobry.
Witam