Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: TonaWiorow w 12 Sierpnia 2019, 16:04:27 czas Polski
-
Cześć wszystkim.
Nie przedstawiłem się wcześniej więc czas najwyższy.
Michał, lat 21. Lubię 'grzebać' wieczorami po pracy. Sprzęt ubogi, wiedza jeszcze uboższa, ale mam nadzieję że dzięki Waszej pomocy uda mi się wejść w ten świat i wykonać czasem coś fajnego z drewna. :)
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam.