Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Piły ręczne => Wątek zaczęty przez: umil w 18 Sierpnia 2019, 09:15:13 czas Polski
-
Cześć, parę miesięcy temu kupiłem za symboliczną kwotę na rzeźni w Poznaniu płatnicę. Dziś przyszła jej kolej i zauważyłem logo na rączce. Jestem bardzo zaskoczony, nie miałem pojęcia, że w takim miejscu dostałem piłę bahco/sandvik. Myślicie, że to oryginał? Na blacie nic nie widać. Za jakiś czas będę miał nowe pilniki z befany to będzie błyszczała ;D
-
Myślę, że jak najbardziej oryginał. Na rzeźni często można trafić na takie białe kruki. Gratuluję szczęścia ;)