Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Wiertarki / wkrętarki => Wątek zaczęty przez: majsterklepka w 20 Września 2019, 19:28:11 czas Polski
-
Witam.
Czy ktoś z kolegów może jest w posiadaniu tej wiertarki, lub posiada jakąś wiedzę na temat jej jakości. Parametry w stosunku do ceny sa bardzo dobre. Można ja kupić za niecały tysiąc zł. Za info w tej sprawie serdecznie z góry dziękuję. Pozdrawiam
-
Podaję link do tej wiertarki https://specnarzedzia.pl/wiertarki-stolowe-kolumnowe/6307-airpress-wiertarka-kolumnowa-16-980.html?utm_source=ceneo&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=airpress-wiertarka-kolumnowa-16-9806307%20
-
Wyglądem to zwykły chińczyk, taki sam jak większość marketowych. Więc albo trafisz dobra partie albo i nie. Airpress robi dobre sprężarki więc jeśli to ten sam Airpress to jest szansa, że będzie z partii tych lepszych.
Ja tej o którą pytasz nie mam, miałem podobnie wyglądająca, marki nie pamiętam ale gówno przeokrutne. Tyle, że moja chyba kosztowała coś koło 400zl. Luz był wszędzie gdzie się tylko dało czymś pokręcić lub obrócić.