Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: szengi w 05 Października 2019, 19:29:34 czas Polski

Tytuł: Witam Wszystkich
Wiadomość wysłana przez: szengi w 05 Października 2019, 19:29:34 czas Polski
Cześć,  witajcie. Jestem Łukasz/30l.
Powiem tak. Jestem żywieniowcem z wykształcenia. Ale zawsze chciałem się nauczyć jak robić coś z drewna Mój dziadek był stolarzem, a ja w tym roku z okazji, że mam w końcu wiecej czasu postanowiłem spróbować swoich sił w stolarce. Od roku oglądam różne kanaly, czytam, obserwuje, zaczynam kompletować sprzęt, oczywiście powoli i myślę, że coś z tego będzie. Spróbowałem zrobić pierwszą w życiu ławkę ze starego drewna z dachu i udało się.  Nawet kolega kupił bo mu się podobała.
Tak więc jestem tutaj, żeby czegoś się od Was dowiedzieć, ponieważ już nie mam od kogo tej wiedzy zdobyć.
Myślę, że mi pomożecie te pasje rozwinąć
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam Wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 05 Października 2019, 20:21:58 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Października 2019, 21:43:46 czas Polski
Cześć i powodzenia :)

Na początek zlikwiduj to: "...Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka..."
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich
Wiadomość wysłana przez: szengi w 05 Października 2019, 22:07:47 czas Polski
Dzięki,  i pytanie jak to usunąć? Dopiero zainstalowałem Tptalka. I powiem, że jeszcze nie ogarnąłem
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Jackovsky w 09 Października 2019, 08:38:20 czas Polski
Witamy i gratuluję pierwszego dzieła (zwłaszcza sprzedanego)  :)