Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: szengi w 05 Października 2019, 19:29:34 czas Polski
-
Cześć, witajcie. Jestem Łukasz/30l.
Powiem tak. Jestem żywieniowcem z wykształcenia. Ale zawsze chciałem się nauczyć jak robić coś z drewna
Mój dziadek był stolarzem, a ja w tym roku z okazji, że mam w końcu wiecej czasu postanowiłem spróbować swoich sił w stolarce. Od roku oglądam różne kanaly, czytam, obserwuje, zaczynam kompletować sprzęt, oczywiście powoli i myślę, że coś z tego będzie. Spróbowałem zrobić pierwszą w życiu ławkę ze starego drewna z dachu i udało się. Nawet kolega kupił bo mu się podobała.
Tak więc jestem tutaj, żeby czegoś się od Was dowiedzieć, ponieważ już nie mam od kogo tej wiedzy zdobyć.
Myślę, że mi pomożecie te pasje rozwinąć
Pozdrawiam
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Witam
-
Cześć i powodzenia :)
Na początek zlikwiduj to: "...Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka..."
-
Dzięki, i pytanie jak to usunąć? Dopiero zainstalowałem Tptalka. I powiem, że jeszcze nie ogarnąłem
-
Witamy i gratuluję pierwszego dzieła (zwłaszcza sprzedanego) :)