Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Gośka w 27 Października 2019, 17:27:18 czas Polski
-
Bawię się drewnem od jakiegoś czasu. Liczę na dużą dawkę dobrych informacji i wymiany poglądów.
-
Cześć i powodzenia :)
-
Witam na forum