Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Tsunami w 06 Listopada 2019, 14:40:14 czas Polski
-
Witam, jestem Paweł i nie piję od... A nie to nie to forum.
Jestem laikiem w temacie stolarstwa i temu co się kręci wokół tego tematu. Moim planem jest zbudować warsztat w przyszłym roku i pracować z mniejszymi materiałami, innymi słowy chciałbym obrabiać materiał na tokarce i robić do produktu gotowego skrzynki a no i czasem coś do domu. Aktualnie zajmuje się odlewaniem żywicznym, głównie figurek fantasy i historycznych. Nie wiem co jeszcze hmm mam 30lat, żonę i tak zadłużenia 😁. Pozdrawiam
-
haha witamy ;D
-
Witam na forum