Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Tsunami w 06 Listopada 2019, 14:40:14 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry wszystkim
Wiadomość wysłana przez: Tsunami w 06 Listopada 2019, 14:40:14 czas Polski
Witam, jestem Paweł i nie piję od... A nie to nie to forum.
Jestem laikiem w temacie stolarstwa i temu co się kręci wokół tego tematu. Moim planem jest zbudować warsztat w przyszłym roku i pracować z mniejszymi materiałami, innymi słowy chciałbym obrabiać materiał na tokarce i robić do produktu gotowego skrzynki a no i czasem coś do domu. Aktualnie zajmuje się odlewaniem żywicznym, głównie figurek fantasy i historycznych. Nie wiem co jeszcze hmm mam 30lat, żonę i tak zadłużenia 😁. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Dzień dobry wszystkim
Wiadomość wysłana przez: Jackovsky w 08 Listopada 2019, 14:25:57 czas Polski
haha witamy  ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry wszystkim
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Grudnia 2019, 22:52:10 czas Polski
Witam na  forum