Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Szlifierki => Wątek zaczęty przez: skrzydlak10 w 21 Listopada 2019, 21:09:58 czas Polski
-
Hej. Jakich szlifierek uzywacie żeby nie bylo widać sprężynek. Mam boscha z oscylacja 3mm i niestety po papoerze 150 po bekcy widac okrągłe ryski.
-
Wina papieru, a nie szlifierki.
-
Przepraszam, mój bosch ma 4mm skoku. Jaki papier polecacie?