Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Szlifierki => Wątek zaczęty przez: skrzydlak10 w 21 Listopada 2019, 21:09:58 czas Polski

Tytuł: Sprężynki po szlifowaniu.
Wiadomość wysłana przez: skrzydlak10 w 21 Listopada 2019, 21:09:58 czas Polski
Hej. Jakich szlifierek uzywacie żeby nie bylo widać sprężynek. Mam boscha z oscylacja 3mm i niestety po papoerze 150 po bekcy widac okrągłe ryski.
Tytuł: Odp: Sprężynki po szlifowaniu.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 22 Listopada 2019, 01:36:49 czas Polski
Wina papieru, a nie szlifierki.
Tytuł: Odp: Sprężynki po szlifowaniu.
Wiadomość wysłana przez: skrzydlak10 w 22 Listopada 2019, 06:32:23 czas Polski
Przepraszam, mój bosch ma 4mm skoku. Jaki papier polecacie?