Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tom77tp w 09 Stycznia 2020, 09:48:40 czas Polski
-
witam wszystkich nazywam się Tomek i pochodzę z miasta stolarzy czyli Radomska - https://www.google.com/search?q=radomsko+miasto+stolarzy&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
-
Dzień dobry Państwu
-
Witam na forum w naszym gronie obu koleków
-
Cześć i powodzenia :)