Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: tomekz w 05 Maja 2013, 21:19:21 czas Polski
-
Jak w temacie .
Może źle szukam , ale dobrze by było zrobić , że jak wejdę w dany temat , to on zjedzie mi sam do dołu , a gdzieś wyraźnie z boku powinny być zaznaczone wpisy kolegów ( np . nie przeczytane ) , które jeszcze nie przeczytałem od poprzedniego wejścia , bo przecież nie pamiętam co już czytałem
-
właśnie szukam dostępnych modyfikacji odnośnie "nieczytane"... czyli prace w toku :)
-
"Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" - czy ta funkcja naprawdę nie wystarcza? Ja nie zauważyłem aby była dla mnie niewystarczająca, ale może mam małe wymagania;)
-
Armagedon kliknal 'Lubie to' ;D
-
Chodzi o moją odpowiedź? :D
-
- czy ta funkcja naprawdę nie wystarcza?
Nie , a tym bardziej jak nie będziesz kilka dni , to nie wiesz gdzie już czytałeś
-
Widocznie tak jest, tylko się zastanawiam czy takie dokładanie kolejnych i kolejnych funkcji do forum jest dobrą drogą. Oczywiście ułatwiają życie forumowiczom ale także komplikują obsługę i mogą niektórych zrażać. Ale może błądzę.
-
Jarku , co w tym temacie , trudna sprawa ?
-
Na razie nic nie znalazłem takiego, ale jeszcze się nie poddaje i będę szukać u magików od tego forum :)