Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: odii w 06 Kwietnia 2020, 14:26:25 czas Polski

Tytuł: witam,
Wiadomość wysłana przez: odii w 06 Kwietnia 2020, 14:26:25 czas Polski
Na imię mam Łukasz. Jestem totalnie z innej branży a drewno zawsze było moją pasją. Chyba kryzys wieku średniego dopadł bo zaczynam poważnie myśleć nad własnym zakładem jako hobby..

Pozdrawiam
Łukasz
Tytuł: Odp: witam,
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 06 Kwietnia 2020, 14:47:02 czas Polski
Witam.
Czy z branży IT?