Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: odii w 06 Kwietnia 2020, 14:26:25 czas Polski
-
Na imię mam Łukasz. Jestem totalnie z innej branży a drewno zawsze było moją pasją. Chyba kryzys wieku średniego dopadł bo zaczynam poważnie myśleć nad własnym zakładem jako hobby..
Pozdrawiam
Łukasz
-
Witam.
Czy z branży IT?