Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Peter74 w 12 Kwietnia 2020, 20:22:22 czas Polski
-
Witam, mam na imię Piotrek.
Ze stolarstwem mam nie wiele wspólnego więc pewno za dużo nie będę się udzielał ale nie ukrywam że liczę na wadzą pomoc.
Jestem w trakcie budowy a właściwie wykończania domu i jeżeli on mnie nie wykończy ;) to będę miał parę pytań.
-
Witam na forum w naszym gronie.
Pytaj