Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: draco22 w 17 Maja 2020, 11:17:35 czas Polski
-
Pytanie do użytkowników zgłębiarki TS 55 REBQ.
Tnę płytę meblową 18 mm z użyciem szyny i od spodu powstają wyrwy, gdzie zawsze było czyste cięcie, wyrwy pojawiały się na górze tnącego materiału,ale górę mam idealną.Użyłem nowej tarczy oczywiście.Testowałem w ten sposób że wysuwałem tarczę poniżej ciętego materiału o 1 mm, 3 mm i 1 cm niestety ten sam efekt Podejrzewam zużyte łożysko. Może macie jakieś inne sugestie lub ktoś już ten problem przerobił
-
Zapraszamy najpierw do działu Przedstaw się.
Zgodnie z rególaminem.
-
Wyrwy są od spodu czy od góry materiału? Opis trochę sprzeczny.
-
Witam, mam ten sam problem proszę o pomoc
-
Kolega prosi o pomoc, a czytał kolega regulamin forum?