Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: draco22 w 17 Maja 2020, 11:17:35 czas Polski

Tytuł: Zagłębiarka festool TS 55 REBQ wyrwy i łożysko.
Wiadomość wysłana przez: draco22 w 17 Maja 2020, 11:17:35 czas Polski
Pytanie do użytkowników zgłębiarki TS 55 REBQ.
Tnę płytę meblową 18 mm z użyciem szyny i od spodu powstają wyrwy, gdzie zawsze było czyste cięcie, wyrwy pojawiały się na górze tnącego materiału,ale górę mam idealną.Użyłem nowej tarczy oczywiście.Testowałem w ten sposób że wysuwałem tarczę poniżej ciętego materiału o 1 mm, 3 mm i 1 cm niestety ten sam efekt Podejrzewam zużyte łożysko. Może macie jakieś inne sugestie lub ktoś już ten problem przerobił
Tytuł: Odp: Zagłębiarka festool TS 55 REBQ wyrwy i łożysko.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 17 Maja 2020, 12:20:45 czas Polski
Zapraszamy najpierw do działu Przedstaw się.
Zgodnie z rególaminem.
Tytuł: Odp: Zagłębiarka festool TS 55 REBQ wyrwy i łożysko.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 17 Maja 2020, 23:32:14 czas Polski
Wyrwy są od spodu czy od góry materiału? Opis trochę sprzeczny.
Tytuł: Odp: Zagłębiarka festool TS 55 REBQ wyrwy i łożysko.
Wiadomość wysłana przez: Tadeusz Dolgoszej w 06 Października 2021, 20:30:06 czas Polski
Witam, mam ten sam problem proszę o pomoc
Tytuł: Odp: Zagłębiarka festool TS 55 REBQ wyrwy i łożysko.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 06 Października 2021, 21:41:52 czas Polski
Kolega prosi o pomoc, a czytał kolega regulamin forum?