Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: luk500 w 18 Maja 2020, 15:17:18 czas Polski

Tytuł: Ukłony!! Witam serdecznie wszystkich !!
Wiadomość wysłana przez: luk500 w 18 Maja 2020, 15:17:18 czas Polski
Witajcie,

Dołączyłem i prawdopodobnie będę sporo pytał :)

Proszę o wyrozumiałość ;)

Przygodę z drewnem zacząłem kilka lat temu. Głownie przez zamiłowanie do tworzenia lamp steampunkowych i elementów wystroju wnętrz.
Jestem w trakcie tworzenia pierwszego stołu ogrodowego w celach ćwiczeń.
Myślę, że będę tworzył małe szafki, półki, może coś większego. W swoich tworach staram się nie używać ani pół gwoździa / śrub. Wszystko na łączeniach drewno-drewno.

Pozdrowienia,





 
Tytuł: Odp: Ukłony!! Witam serdecznie wszystkich !!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 18 Maja 2020, 19:45:02 czas Polski
Witam na forum w naszym gronie