Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: luk500 w 18 Maja 2020, 15:17:18 czas Polski
-
Witajcie,
Dołączyłem i prawdopodobnie będę sporo pytał :)
Proszę o wyrozumiałość ;)
Przygodę z drewnem zacząłem kilka lat temu. Głownie przez zamiłowanie do tworzenia lamp steampunkowych i elementów wystroju wnętrz.
Jestem w trakcie tworzenia pierwszego stołu ogrodowego w celach ćwiczeń.
Myślę, że będę tworzył małe szafki, półki, może coś większego. W swoich tworach staram się nie używać ani pół gwoździa / śrub. Wszystko na łączeniach drewno-drewno.
Pozdrowienia,
-
Witam na forum w naszym gronie