Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: wiktorex w 17 Lipca 2014, 11:39:45 czas Polski
-
Poprzednia moja realizacja dot. ławki i stołu trochę się wydłużyła ze względu na awarię grubościówki. Ale że życie nie lubi próżni postanowiłem zająć się szopka na narzędzia, która będzie wykorzystywana na działce. Wymiary podstawy 200 x 200. Szerokość jednej ściany to 205 cm + grubość deski, którą jest obita. Całość osadzona jest na konstrukcji drewnianej wspartej na płytkach chodnikowych. Na tylnej ścianie powstał niezbędny wychodek z pięknym widokiem na rosnące żyto :)
Całość wymaga jeszcze wygładzenia (pomalowania i olistwowania połączeń).
-
Witaj a czy w tej ''wygódce'' to jakieś wrota będą ? :)
-
Jak nie ma drzwi to można pooglądać co się dzieje a i zapachy ulatują szybciej
A i może sąsiad przyjdzie pogadać :D
-
Kozio ma 100% racji :)
Wysłane przez Tapatalk
-
Moja babcia tak na targu mówiła :D