Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: Plama w 02 Sierpnia 2017, 20:38:19 czas Polski

Tytuł: Odp: Szlifierka stacjonarna PEUGEOT ENERGYSAND-200ASP
Wiadomość wysłana przez: Plama w 02 Sierpnia 2017, 20:38:19 czas Polski
Miałem wczoraj identyczną sytuację w zagłębiarce Parkside. Możliwe że śruba nie jest zapieczona tylko wina leży po stronie grubej podkładki dociskającej talerz pod śrubą. Powinna mieć od wewnątrz nafrezowanie żeby podczas obrotów nie zaciskała się razem z śrubą. U mnie skończyło się na rozwiercanie śruby. Wszystkie inne metody poległy.