Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kael w 28 Lipca 2014, 16:25:16 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Kael w 28 Lipca 2014, 16:25:16 czas Polski
Żeby mnie nikt nie ścigał o zaległy temat w tym dziale...

Mieszkam w Zabrzu odkąd pamiętam. Wcześniej podobno też tu mieszkałem, ale pozostaje wierzyć na słowo, że tak już leci 33 rok.
Niedawno się delikatnie przebranżowiłem i usługuję frezarką CNC głównie ludności tubylczej.

W zeszłym roku nakupiłem mebli w dużej polskiej firmie i wyszło, że choćbym nie wiem jak bandycki narzut zrobił to te cud wyroby z mdfu nie mają prawa aż tyle kosztować.
Zamiar na przyszłość jest taki, że się oczytam, naumiem i sam następne mebelki zrobię. W ten sposób trafiam na różne fora i tak też się tu znalazłem.
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 28 Lipca 2014, 16:34:56 czas Polski
Witam. Cel nakreśliłeś słuszny, a droga czeka Cię trudna, ale też niezwykle pasjonująca. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: robson w 28 Lipca 2014, 20:01:36 czas Polski
''Pytacie skąd  się wziąłem '' :) jeszcze jak byś miał na imię Romek  ;D  to byłby komplet  ;D
powitać zatem Zabrzanina
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 28 Lipca 2014, 22:25:05 czas Polski
Żeby mnie nikt nie ścigał o zaległy temat w tym dziale...

Już od razu ścigał :)  miło jest ,jak ktoś nowy , powie tak zwane "dzień dobry"czyli przedstawi w odpowiednim dziale ;)  a ty to zrobiłeś ,więc jest OK 8)
Zapomniałem dodać -Witam serdecznie ;)
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 28 Lipca 2014, 23:14:14 czas Polski
cud wyroby z mdfu nie mają prawa aż tyle kosztować
:) Masz rację.
Witam serdecznie!
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 29 Lipca 2014, 00:29:50 czas Polski
Witamy na DiD! Co prawda tu chyba więcej ludzi z drewna coś robi niż z płyty czy MDFu... ale coś znajdziesz i dla siebie ;)
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Kael w 29 Lipca 2014, 11:09:46 czas Polski
Obiecuję, że zrobie z drewna i nawet wkleję fotki.
Tytuł: Odp: Dzień dobry, cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Lipca 2014, 18:34:49 czas Polski
Witamy fascynata :D
pozdrawiam