Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Taselchof w 04 Listopada 2020, 11:26:42 czas Polski
-
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Na imię mi Piotr.
Jestem z poznania.
Lubię dłubać nie tylko w drewnie, niestety czas na za wiele nie pozwala.
Pozdrawiam
-
Witam na forum w naszym gronie
-
Witaj,
Ja już dawno zauważyłem, że doba jest za krótka by wszystko zrobić.