Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Tomek K w 05 Listopada 2020, 19:54:33 czas Polski
-
Dziękuję za przyjecie na forum.
Jestem początkującym amatorem, a praca z drewnem to moje hobby, przy którym zaskakująco szybko mija mi czas... ;)
-
Witam na forum w naszym gronie
-
Witaj,
mi tak szybko mija czas, że nie mam czasu nawet podejść do maszyn i na nich coś zrobić :)