Forum stolarskie Domidrewno.pl
Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: Kael w 04 Sierpnia 2014, 17:11:53 czas Polski
-
Napatrzyć się nie mogę...
http://silodrome.com/wooden-vespa-by-carlos-alberto/ (http://silodrome.com/wooden-vespa-by-carlos-alberto/)
-
faktycznie jest magia,
poczyń sobie taki :D
-
Szczęka mi opadła...
Po prostu dzieło sztuki. Nie zdzwiłbym się gdyby za parę lat nie wylądowało to w jakimś muzeum motoryzacyjnym. Nie mówiąc już o tym, że pewnie znalazłoby się parę osób na świecie, które za coś takiego zapłaciłyby parę $$$...
-
Prawdziwe cudo. Pozwolę sobie przypomnieć mój wcześniejszy link o podobnych cudach: http://forum.domidrewno.pl/z-sieci/ekstremalny-dom-i-drewno/msg7316/#msg7316 (http://forum.domidrewno.pl/z-sieci/ekstremalny-dom-i-drewno/msg7316/#msg7316)