Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Placek w 12 Grudnia 2020, 17:35:50 czas Polski
-
Cześć wszystkim.
Dołączam i do Was by trochę się szkolić, słuchać rad mądrzejszych i cieszyć się pyłem w gardle.
A na poważnie to stolarka jest moim hobby a dodatkowo bardzo mnie relaksuje.
Najlepszego.
-
Witam na forum w naszym gronie
-
Witaj, lepiej nakładać maskę i cieszyć się z efektów niż z pyłu