Forum stolarskie Domidrewno.pl
Wyposażenie warsztatu => Pneumatyka => Wątek zaczęty przez: Artur w 06 Sierpnia 2014, 18:33:44 czas Polski
-
Witam.Slyszal ktos cos moze o tej stronie internetowej??
http://zywica.eu/sanit//index.php. (http://zywica.eu/sanit//index.php.)
Pytam sie bo jestem zainteresowany kupnem czegos takiego glownie do laminowania plyt i forniru.Cena dosyc atrakcyjna.pozdrawiam
-
witam, nie chce rozpoczynać nowego wątku gdyż temat prawie ten sam. potrzebuję informacji jaką pompę do klejenia elementów schodów,długości elementów 10-15 m szerokość ok 35 cm przy policzkach. z mojej strony doświadczenia brak przy klejeniu próżniowym więc każda informacja się przyda. zdaje sobie sprawę że pompa może kosztować kilka tyś zł więc na to jestem nastawiony. z góry dzięki za wskazówki