Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kotkon w 15 Grudnia 2020, 17:29:07 czas Polski

Tytuł: Kłaniam się nisko
Wiadomość wysłana przez: kotkon w 15 Grudnia 2020, 17:29:07 czas Polski
Czasem mam potrzebę coś w domu zdemolować zeby żona nie mówiła, że nic nie robie.

domowe prace majsterkowe.

pozdrawiam
Tytuł: Odp: Kłaniam się nisko
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 16 Grudnia 2020, 01:54:54 czas Polski
Witam na forum w naszym gronie
Tytuł: Odp: Kłaniam się nisko
Wiadomość wysłana przez: tayjkt w 16 Grudnia 2020, 10:03:35 czas Polski
Cześć, każdy powód do pracy jest dobry :)