Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: lucassr w 03 Stycznia 2021, 22:55:06 czas Polski
-
Witam wszystkich. Jestem Łukasz, nigdy nie miałem okazji pracować z drewnem, mam nadzieję że dzięki Wam się to zmieni.
-
Witam na forum.
Ciekawa nauka przed tobą.
Powodzenia
-
Witaj, kiedyś musi być ten pierwszy raz :)