Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Rradosz w 03 Lutego 2021, 11:30:42 czas Polski
-
Cześć.
Mam na imię Rafał, hobbysta pracy w drewnie, głównie w zakresie stolików kawowych i niedużych ław.
Nie reprezentuję żadnego producenta, dystrybutora maszyn itp.
Pozdrawiam.
-
Witam
-
Cześć, to od razu zacznij się chwalić swoimi projektami stolików kawowych