Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: olapek w 27 Lutego 2021, 09:08:44 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry Państwu :)
Wiadomość wysłana przez: olapek w 27 Lutego 2021, 09:08:44 czas Polski
Zastanawiałam się, czy w tytule wątku nie powinnam napisać "Panom", bo przeglądając forum ciężko się natknąć na kobietę, ale nie wierzę że innym paniom nie zdarza się pomajsterkować, nie mogę być jedyna  :)
Mam na imię Ola, od kilku miesięcy zajmuję się pracami z drewnem, póki co hobbystycznie, ale plany mam dość dalekosiężne, zobaczymy jak życie je zweryfikuje.
Będę zapewne zadawać sporo pytań, jak na samouka przystało, dlatego proszę o cierpliwość :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy to przywitanie przeczytają :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry Państwu :)
Wiadomość wysłana przez: MarkoP1 w 27 Lutego 2021, 10:59:28 czas Polski
Cześć Ola
Jeśli będę w stanie to pomogę.
Sam często mam sporo pytań.
Tytuł: Odp: Dzień dobry Państwu :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 27 Lutego 2021, 15:25:09 czas Polski
Witaj Olu. Pytaj.
Z pewnością są wśród nas kobiety, ale czy jeszcze zaglądają na forum?
Tytuł: Odp: Dzień dobry Państwu :)
Wiadomość wysłana przez: tayjkt w 02 Marca 2021, 13:33:54 czas Polski
Hej
pytania pytaniami, ale jak zajmujesz się hobbystycznie to możesz się pochwalić już swoimi pracami.
Tytuł: Odp: Dzień dobry Państwu :)
Wiadomość wysłana przez: olapek w 28 Marca 2021, 15:19:35 czas Polski
Prawda, coś już tam podziałałam. Czasem bardziej użyteczne, czasem bardziej artystyczne, ale swoje :)