Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: venissa w 27 Lutego 2021, 17:07:48 czas Polski
-
Pozdrawiam wszystkich jestem Wiesiek ,
przepraszam bo zacząłem zadawac pytania a nie przedstawiłem się.
Mam nadzieję ,że jak będę potrzebować pomocy to pomożecie.
-
Pomożemy. Witam na forum w naszym gronie
-
Witaj na forum