Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Tomonto w 30 Marca 2021, 17:01:57 czas Polski
-
Witam
Z tej strony Tomek
Jestem typowym amatorem pracy w drewnie. Mam zamiar zrobić samemu kilka rzeczy z drewna i przyszedłem na forum, żeby zdobyć do tego niezbędną wiedzę.
-
Witaj Tomku.
Czerp wiedzę pełnymi garściami