Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Lechu210272 w 24 Kwietnia 2021, 20:39:33 czas Polski
-
Cześć wszystkim, jestem Lechu i dłubię sobie w drewnie od jakiegoś czasu. Nie jestem nastawiony na konkretny kierunek, po prostu lubię dłubać
Cieszę się, że mogę być w gronie takowych pasjonatów. Pozdrawiam wszystkich.
-
Witam na forum w naszym gronie