Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Sajmon w 04 Maja 2021, 22:12:29 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Sajmon w 04 Maja 2021, 22:12:29 czas Polski
Forum odwiedzam już od około roku, do tej pory się nie przedstawiłem więc czas najwyższy to nadrobić ;)
Mam na imię Szymon, z zawodu grafik i drukarz. Z zamiłowania łucznik, głównie tradycyjny. Struganie strzał to pewnie były moje nowe początki pracy w drewnie, zapach strużyn cedrowych ciągle jest moim ulubionym zapachem ;) Jakoś na początku "pierwszego roku covidowego" zapaliła mi się lampka żeby znaleźć sobie hobby do domu na czas pandemii, coś co można robić dla siebie, co może dać dużo satysfakcji i może da jakąś nową sprawność... no i zacząłem projekt - piwniczna stolarnia :) Jak do tej pory głównie douczyłem się budowlanki i trochę z kładzenia instalacji elektrycznych. Na szczęście ten etap już prawie zakończony, jest też już parę maszyn, można zaczynać struganie ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 05 Maja 2021, 06:36:44 czas Polski
Miło powitać nowego kolegę.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 08 Maja 2021, 21:13:50 czas Polski
Cześć i powodzenia :)