Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomaszpe w 17 Października 2021, 19:17:45 czas Polski
-
Dzień dobry Wszystkim, mam na imię Tomek, zabawę/pracę w drewnie traktuję hobbystycznie. Praca w drewnie sprawia mi dużo radości, do forum dołączyłem w celu dalszej nauki i wymiany doświadczeń. Pozdrawiam
-
Witam na Forum