Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: thomash w 04 Grudnia 2021, 14:35:21 czas Polski
-
witam wszystkich uzytkownikow forum.
jestem nowy na forum , zawodowo zajmuje sie projektowaniem i montazem elewacji aluminiowo -szklanych.
ale od kilku lat zlapalem bakcyla na stolarstwo i wszystko zwiazane z drewnem .
od kilku lat staram sie zorganizowac sobie jakis przyzwoity warsztat w kraju , ale z racji ze pracuje za granica jest to troche trudne a przede wszystkim czasowo ciezkie.
pzdr tomek
przepraszam za brak polskich znakow
-
Witam na forum