Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: mirkap w 12 Grudnia 2021, 21:24:31 czas Polski
-
Witajcie.
Raczkuje. Oczekuje znaleźć tutaj odpowiedzi na dla większości zapewne błahe nurtujące mnie pytania związane z obróbka drewna itp.
Praca w drewnie jest przyjemnością!
-
Witam na forum. Pomożemy powstać na obie nogi.