Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Arloden w 10 Lutego 2022, 14:32:08 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Arloden w 10 Lutego 2022, 14:32:08 czas Polski
Witam wszystkich. jestem stolarzem amatorem. Uczę się wszystkiego sam jak na razie, na własnych błędach i poradach innych. Choć nie wykluczam w przyszłości jakiegoś szkolenia jak będzie na to czas.  Lubię tworzyć coś z drewna, dłubać, kleić, rznąć itp ;) Mam dobrą pracę, więc to zajęcie pozostaje wciąż jako hobby. Mam za sobą pierwsze klejenie forniru klejem na gorąco, pierwsze kroki z politurowaniem szelakiem naturalnym oraz kilka małych projektów.  Mam starą komodę w garażu którą próbuję odnowić, ale przygotowuje się do tego już z pół roku. :) Mam nadzieję, przymkniecie oko jeżeli napisze cos nie tak. Zaraz zanurzam się w forum po nową wiedzę i mam nadzieję, że w przyszłości coś tez od siebie dodam.

Pozdrawiam
Marek
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Lutego 2022, 16:22:34 czas Polski
Witam na forum.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: wues w 17 Lutego 2022, 20:07:05 czas Polski
Dobry wieczór Marku :).