Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: mario78 w 10 Lipca 2022, 19:15:17 czas Polski
-
Cześć
Byłem dokupić trochę materiału. Na placu tartaku było drewno w okrągłym stanie. Zastanawiam się nad zrobieniem stolika kawowego z odciętego plastra. Nie mam pomysły na dół,nogi. Materiał tez pewnie popękane i trzeba będzie ewentualnie żywicą uzupełnić pęknięcia?