Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: jano6161 w 11 Września 2022, 11:09:52 czas Polski
-
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Od lat uwielbiam majsterkowanie w drewnie i dlatego chcę być wśród Was. Może do czegoś się przydam i przy okazji skorzystam z Waszej wiedzy. Pozdrawiam.
-
Witam na forum w naszym gronie.
-
Dobry! :)
-
Cześć i powodzenia.