Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: radeks w 24 Lutego 2018, 09:31:51 czas Polski
-
dobry wątek. Ja stosuje konfirmaty, ale są niewygodne. Chętnie dowiem się o innych opcjach.
-
Będę śledził, stosuję podobne do trójki ale to też zależy od rodzaju płyty
-
Jakieś pytania? ;D
Jak wygląda potwór z lochness ? Czy istnieje życie po śmierci ? Dlaczego jutro muszę pójść do pracy ? I takie tam.
-
I co było pierwsze? Jajko czy kura ??? :D
-
Stachu Stachu. Nie osmieszaj się. Przecież każdy wie, że od jaj wszystko się zaczyna.
-
Lub od kwoczki :D
-
A co do połączeń ukrytych/kieszeniowych z łbem płaskim zamiast Krega?
Bo to http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7162353983 chyba się nie nada.
kupiłem i powiem że średnio się spisują
-
Najmniej przypadły mi do gustu wkręty trójka t20.
tak jak przypuszczałem :d
-
Spodziewałem się mądrzejszych pytań typu;
Dlaczego kiełbasa krok oka w plasterki wygina się przy smażeniu...?
Albo po co kajzerki są nacinane w taki wzór?
Jak się nazywają metalowe końcówki sznurowek itd...
;)
-
Odpowiadam na glupie pytanid o sznurowki - aglet
http://m.youtube.com/watch?v=l1MVuE3nOj4 (http://m.youtube.com/watch?v=l1MVuE3nOj4)
-
Kozio a powiedz mi proszę jak te wkręty z Timteca sprawdzają się w płycie 16mm? Kilka wątków niżej Strużyn pisał, że rozsadzaly mu 16...Z tego co zdążyłem przeczytać z Assy nie ma tego problemu a wolałbym mieć na stanie jeden uniwersalny wkręt. A tak wogóle jak u was z wytrzymałością tych wkretow w porównaniu do konfirmatów? Bok kręcicie na 3 szt po głębokości bez kołków?
-
Bok kręcicie na 3 szt po głębokości bez kołków?
Jeśli chodzi o bok szafek dolnych to tak. I tak stoją na nóżkach. Z 16tka nie ma problemu. Krece na nich szuflady.
-
Kozio, a ogólnie korpusy kręcisz na samych wkrętach, bez np. lamelek?
-
Kozio a co z szafkami górnymi? Nie wyrywa płyty jak ktoś nakładzie tam od groma zastawy? Czy na głębokości też dajesz 3 szt.? Mam szafki wiszące na szer 900 i boję się czy na tych wkrętach to wytrzyma...
-
Daj więc 2 lamelki i 3 wkręty. Zrób gęsto polki to nie nakładą dużo.
-
Kozio, a ogólnie korpusy kręcisz na samych wkrętach, bez np. lamelek?
Na korpusy dolne nie działa żadna duża siła. Wieniec leży na nóżkach a szuflady i polki są przytwierdzone do boków. Wystarczą więc same wkręty.
-
I powiedzcie jakiś wkrętów z wkręt mętu używacie do skręcania płyt meblowych
Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
-
Szkoda, że te wkręty timtec nie są już dostępne w Belmebie,a poza nimi nigdzie więcej nie spotkałem.
-
Jako ostatni wpis w tym wątku mogę polecić wkręty które ostatnio kupiłem w bricomarche.
Dmxsystem t20 4x60 za kwotę 11zl za 200szt.
Pozdrawiam