Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: meridox w 27 Stycznia 2017, 20:23:07 czas Polski

Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: meridox w 27 Stycznia 2017, 20:23:07 czas Polski
rób Stasiu rób jak pojadę w lipcu zamek oblężać będzie przy czym grilla zrobić  ;D
Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 27 Stycznia 2017, 20:30:27 czas Polski
a zapraszam, na działce miejsce do spania dla 12 - 14 osób ( Holender i przyczepa kemp.) wygód nie ma, ale jest prąd, woda zimna i ciepła, kanaliza. Ba, nawet jest lodówka na napitki :D
Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 04 Lutego 2017, 20:09:26 czas Polski
Paaaanie ty to mosz kowoł warsztatu. Zazdraszczam. Może w wakacje uda mi się rozbudować mój warsztat :)
Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: stachmiesz w 04 Lutego 2017, 20:13:32 czas Polski
Miejsca jest dosyć, ale niestety jak widać - wszystko ustawione prowizorycznie. Muszę zrobić trochę szafek i  popakować gdzieś sprzęty. Z połek w biurku i szafce już mi się wszystko wysypuje, bo upchane że mysz już nie wejdzie :D
Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 04 Lutego 2017, 20:27:45 czas Polski
widzę też, że mamy podobne wyposażenie narzędziowe ale prac takich samych nie robimy ;D
Tytuł: Odp: Prosty stół na działkę
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 04 Lutego 2017, 21:34:30 czas Polski
debil nawet z najlepszymi narzędziami to ciągle debil :P