Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: meridox w 27 Stycznia 2017, 20:23:07 czas Polski
-
rób Stasiu rób jak pojadę w lipcu zamek oblężać będzie przy czym grilla zrobić ;D
-
a zapraszam, na działce miejsce do spania dla 12 - 14 osób ( Holender i przyczepa kemp.) wygód nie ma, ale jest prąd, woda zimna i ciepła, kanaliza. Ba, nawet jest lodówka na napitki :D
-
Paaaanie ty to mosz kowoł warsztatu. Zazdraszczam. Może w wakacje uda mi się rozbudować mój warsztat :)
-
Miejsca jest dosyć, ale niestety jak widać - wszystko ustawione prowizorycznie. Muszę zrobić trochę szafek i popakować gdzieś sprzęty. Z połek w biurku i szafce już mi się wszystko wysypuje, bo upchane że mysz już nie wejdzie :D
-
widzę też, że mamy podobne wyposażenie narzędziowe ale prac takich samych nie robimy ;D
-
debil nawet z najlepszymi narzędziami to ciągle debil :P