Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: amigorg w 02 Marca 2025, 17:17:24 czas Polski

Tytuł: Nic mi nie jest
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 02 Marca 2025, 17:17:24 czas Polski
Cześć
Ostatnio napisał do mnie Lirorobert e-maila z pytaniem , czy u mnie wszystko w porządku, gdyż przestałem być aktywny na forum i że są ludzie, którzy o mnie pytają. Prawdę mówiąc myślałem, że forum przestanie działać, a do tego miałem osobiste kłopoty rodzinne. Moja aktywność stolarska  spadła ale nie do końca. Doszły dodatkowe aktywności w innych dziedzinach. Składałem górskie i crossowe  rowery elektryczne łącznie ze zmianą oprogramowania sterowników ( mam 3 swoje i+ 1 żony). Digitalizowałem sporo starych, 20, 30 letnich kaset VHS. Ostatnio zamontowałem nowoczesne, sterowane głosem radio nawigacje w miejsce radio odtwarzaczy w dwóch 19 i 20 lenich samochodach. Wymagało to zdobycia nowej, specjalistycznej wiedzy. Sam jestem dość aktywny fizycznie - jeżdżę tysiące km rowerami po terenach leśnych i bezdrożach  - mieszkam na krawędzi Jury Krakowsko Częstochowskiej. W stolarstwie też pracuję - balustrada balkonowa u sąsiada, konstrukcje ogrodowe, budki lęgowe, karmniki, trochę mebelków na miarę. Może na wiosnę będę bardziej aktywny na forum.
Na zdjęciach trochę przykładów moich prac;
Tytuł: Odp: Nic mi nie jest
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 02 Marca 2025, 17:54:05 czas Polski
Witamy.
Ciekawy temat adaptacji rowerów na elektryczne.
Chyba pociągniemy wątek.
Tytuł: Odp: Nic mi nie jest
Wiadomość wysłana przez: mario78 w 02 Marca 2025, 18:27:05 czas Polski
Podobnie jak moja aktywność stolarska spadła,teraz mniej jeżdżę do domu. Zajmuję się rozbudową Amigi,bawieniem mojego malucha 😉.
Dobrze słyszeć że Wszystko dobrze.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Nic mi nie jest
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 02 Marca 2025, 23:02:02 czas Polski
Amigorg  miło cię znowu powitać :) 
Cieszę się  ,że zdrowie  Ci dopisuje i masz pełne  ręce roboty - jak  zawsze :D