Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: amigorg w 02 Marca 2025, 17:17:24 czas Polski
-
Cześć
Ostatnio napisał do mnie Lirorobert e-maila z pytaniem , czy u mnie wszystko w porządku, gdyż przestałem być aktywny na forum i że są ludzie, którzy o mnie pytają. Prawdę mówiąc myślałem, że forum przestanie działać, a do tego miałem osobiste kłopoty rodzinne. Moja aktywność stolarska spadła ale nie do końca. Doszły dodatkowe aktywności w innych dziedzinach. Składałem górskie i crossowe rowery elektryczne łącznie ze zmianą oprogramowania sterowników ( mam 3 swoje i+ 1 żony). Digitalizowałem sporo starych, 20, 30 letnich kaset VHS. Ostatnio zamontowałem nowoczesne, sterowane głosem radio nawigacje w miejsce radio odtwarzaczy w dwóch 19 i 20 lenich samochodach. Wymagało to zdobycia nowej, specjalistycznej wiedzy. Sam jestem dość aktywny fizycznie - jeżdżę tysiące km rowerami po terenach leśnych i bezdrożach - mieszkam na krawędzi Jury Krakowsko Częstochowskiej. W stolarstwie też pracuję - balustrada balkonowa u sąsiada, konstrukcje ogrodowe, budki lęgowe, karmniki, trochę mebelków na miarę. Może na wiosnę będę bardziej aktywny na forum.
Na zdjęciach trochę przykładów moich prac;
-
Witamy.
Ciekawy temat adaptacji rowerów na elektryczne.
Chyba pociągniemy wątek.
-
Podobnie jak moja aktywność stolarska spadła,teraz mniej jeżdżę do domu. Zajmuję się rozbudową Amigi,bawieniem mojego malucha 😉.
Dobrze słyszeć że Wszystko dobrze.
Pozdrawiam
-
Amigorg miło cię znowu powitać :)
Cieszę się ,że zdrowie Ci dopisuje i masz pełne ręce roboty - jak zawsze :D