Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: grzegorz1978 w 06 Sierpnia 2025, 08:08:44 czas Polski

Tytuł: nowy jestem :)
Wiadomość wysłana przez: grzegorz1978 w 06 Sierpnia 2025, 08:08:44 czas Polski
dzień dobry wszystkim.
Mam na imię Grzegorz, jestem z Puław i "okolic". Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem i spawalnikiem, ale "po godzinach" uwielbiam drewno i dłubanie w nim.
Uwielbiam narzędzia ręczne, więc odrestaurowałem strugi po Dziadkach, i czasem nimi pracuję- one mają duszę :)
Na codzień dłubię misy, patery, deski, skrzynki, ule i wędzarki, czasem zbuduję jakąś altanę czy garaż...albo canoe- to moje to 16-to stopowe, model Redwood wykonane w technologi listewkowej (w Polsce ta technologia nazywa się  "słomkowa"). Fantastycznie pływa (i nie nie nabiera wody  ;) )
Czyli robię wszystkiego po trochu, jak zapewne większość z Was. Trochę dla siebie, trochę na zamówienie i miło kiedy czasem parę groszy wpadnie.
Chciałbym to rozwinąć mocniej żeby też zwyczajnie na tym zarabiać, a co wyjdzie- czas pokaże.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: nowy jestem :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 06 Sierpnia 2025, 08:16:14 czas Polski
Witam kolegę na forum.
mamy nadzieję że będziemy pomocni w rozwijaniu pasji.
Tytuł: Odp: nowy jestem :)
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 06 Sierpnia 2025, 14:54:13 czas Polski
Witaj :)