Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomx w 23 Października 2014, 22:31:10 czas Polski
-
Witam
Od maleńkości uwielbiam dłubać coś samodzielnie (to się chyba ma w genach)
czy to w metalu czy w drewnie czy w komputerze :)
Zawodowo zajmuje się grafika 3D do reklam.
Każda wolna chwile spędzam w „lochu” :)
Tak małżonka ma nazywa piwniczki w domu w których rozgościłem się z moimi manelami .
Bardzo lubię budować coś własnymi rączkami . Najczęściej wychodzi drożej niż kupno czegoś gotowego . Ale przyjemność zrobienia samodzielnie jest warta każdych pieniędzy !!!
Któregoś razu żona stwierdziła że jak bym miął możliwość to nawet gwoździe robił bym sobie sam .
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich forumowiczów .
A najmocniej dział DIY :)
-
Miło powitać :)
Też lubię wszystko robić sam 8) ale dochodzę do wniosku że na zrobienie"wszystkiego"zabraknie czasu :P o gwoździach nie wspomnę ;D
-
He he zgadzam się z Krzyśkem.
przyjemność zrobienia samodzielnie jest warta każdych pieniędzy
dobrze to ująłeś...
Witam Cię serdecznie! :)
-
Witaj. Bardzo mi z Tobą po drodze, moje motto, to " Nie kupuj tego co możesz zrobić sam". Gwoździe możesz robić z drewna, będzie łatwiej ;)
-
Też mam taki loch :D
Czasem kupne wyjdzie taniej, ale czy lepiej?
pozdrawiam
-
No to Cię witamy :)
-
Witam się i ja :)
-
Witam i ja. Zrobić coś z niczego to megafrajda :)