Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomx w 23 Października 2014, 22:31:10 czas Polski

Tytuł: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: tomx w 23 Października 2014, 22:31:10 czas Polski
Witam

Od maleńkości uwielbiam dłubać coś samodzielnie (to się chyba ma w genach)
czy to w metalu czy w drewnie czy w komputerze :)
Zawodowo zajmuje się grafika 3D do reklam.
Każda wolna chwile spędzam w „lochu”  :)
Tak małżonka ma nazywa piwniczki w domu w których rozgościłem się z moimi manelami .
Bardzo lubię budować coś własnymi rączkami . Najczęściej wychodzi drożej niż kupno czegoś gotowego . Ale przyjemność zrobienia samodzielnie jest warta każdych pieniędzy !!!
Któregoś razu żona stwierdziła że jak bym miął możliwość to nawet gwoździe robił bym sobie sam .


Pozdrawiam Serdecznie wszystkich forumowiczów .
A najmocniej dział DIY :)
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 23 Października 2014, 23:25:06 czas Polski
Miło powitać :)
Też lubię wszystko robić sam  8)  ale dochodzę do wniosku że na zrobienie"wszystkiego"zabraknie czasu :P o gwoździach nie wspomnę ;D
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 24 Października 2014, 00:38:57 czas Polski
He he zgadzam się z Krzyśkem.
przyjemność zrobienia samodzielnie jest warta każdych pieniędzy
dobrze to ująłeś...
Witam Cię serdecznie! :)
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Października 2014, 08:17:24 czas Polski
Witaj. Bardzo mi z Tobą po drodze, moje motto, to " Nie kupuj tego co możesz zrobić sam". Gwoździe możesz robić z drewna, będzie łatwiej ;)
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 24 Października 2014, 17:12:06 czas Polski
Też mam taki loch :D
Czasem kupne wyjdzie taniej, ale czy lepiej?
pozdrawiam
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: robson w 24 Października 2014, 17:31:28 czas Polski
No to Cię witamy  :)
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: lid w 25 Października 2014, 11:08:59 czas Polski
Witam się i ja  :)
Tytuł: Odp: No to się witam
Wiadomość wysłana przez: Marcin M w 25 Października 2014, 12:54:20 czas Polski
Witam i ja. Zrobić coś z niczego to megafrajda :)