Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tom13 w 29 Października 2014, 18:44:26 czas Polski

Tytuł: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: tom13 w 29 Października 2014, 18:44:26 czas Polski
Dzień Dobry wszystkim.
Mieszkam na uboczu, 1/2km do sąsiada, wokół las, aż się prosi coś z drewna działać.  No i ok. 10 lat temu zrobiłem pierwszą malutką rzeźbę. I robię to do dziś ale już nie malutkie. Pomału, emeryturka pozwala się nie zabijać.

Pozdrawiam
tomek
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: studio tata w 29 Października 2014, 19:09:54 czas Polski
Witaj Tomku z Bialego BOru
bardzo jestem ciekaw jakiego rodzaju rzezby robisz
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 29 Października 2014, 20:23:58 czas Polski
Witam. Rzeźbisz, to intrygujące, chętnie obejrzymy Twoje prace  - wrzuć fotki do Galerii. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 29 Października 2014, 20:56:11 czas Polski
Fajnie  :)  Miło powitać ,krótko i na temat że pytań brak :P
Tylko, czy to ten słynny Biały Bór (chodzi o fotoradary) :) kolega dostał fotkę od tyłu ;D

Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: kozio w 30 Października 2014, 09:13:05 czas Polski
Witamy,
pewnie będziesz mógł doradzić w doborze dłut.
Pozdrawiam i tez chetnie obejrzę kilka Twoich prac.
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 31 Października 2014, 00:31:04 czas Polski
kolega dostał fotkę od tyłu
ja też... :(
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: Damiano85 w 01 Listopada 2014, 01:30:03 czas Polski
Witaj;)
Tytuł: Odp: Witam z Białego Boru
Wiadomość wysłana przez: tom13 w 08 Grudnia 2014, 16:21:57 czas Polski
Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie. Z fotkami będzie gorzej bom niemota komputerowa. A co do radarów to owszem. To TEN Biały Bór. Sam też zapłaciłem. No i przepraszam za długą nieobecność.