Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tom13 w 29 Października 2014, 18:44:26 czas Polski
-
Dzień Dobry wszystkim.
Mieszkam na uboczu, 1/2km do sąsiada, wokół las, aż się prosi coś z drewna działać. No i ok. 10 lat temu zrobiłem pierwszą malutką rzeźbę. I robię to do dziś ale już nie malutkie. Pomału, emeryturka pozwala się nie zabijać.
Pozdrawiam
tomek
-
Witaj Tomku z Bialego BOru
bardzo jestem ciekaw jakiego rodzaju rzezby robisz
-
Witam. Rzeźbisz, to intrygujące, chętnie obejrzymy Twoje prace - wrzuć fotki do Galerii. Powodzenia :)
-
Fajnie :) Miło powitać ,krótko i na temat że pytań brak :P
Tylko, czy to ten słynny Biały Bór (chodzi o fotoradary) :) kolega dostał fotkę od tyłu ;D
-
Witamy,
pewnie będziesz mógł doradzić w doborze dłut.
Pozdrawiam i tez chetnie obejrzę kilka Twoich prac.
-
kolega dostał fotkę od tyłu
ja też... :(
-
Witaj;)
-
Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie. Z fotkami będzie gorzej bom niemota komputerowa. A co do radarów to owszem. To TEN Biały Bór. Sam też zapłaciłem. No i przepraszam za długą nieobecność.