Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: markhum w 31 Października 2014, 12:21:57 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: markhum w 31 Października 2014, 12:21:57 czas Polski
Witam wszystkich na forum!
Mieszkam we Wrocławiu. Pracuję jako bibliotekarz, a w wolnych chwilach lubię zrobić coś w drewnie.
Jako zapalony fajczarz odnawiam stare fajki, starając się przywrócić je ponownie do użytku.
Aktualnie mam stado 6 kotów, lub raczej to one mają mnie i moją żonę do swojej obsługi ;). Dla nich zrobiłem pierwsze siatki w oknach, a teraz robię to dla innych jako KocieSiatki. Dla swoich kotów zrobiłem półki na ściany i pod sufitem. Mam pomysły na jeszcze lepsze kociepółki, ale potrzebuję fachowej wiedzy na temat narzędzi oraz pracy w drewnie.
I dlatego właśnie znalazłem się tutaj.
Pozdrawiam
Mariusz
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 31 Października 2014, 12:27:54 czas Polski
Witamy serdecznie na DiD :)

My również z żoną jesteśmy strasznymi kociarzami :))) ale nasze kociarstwo lata swobodnie po lesie. Jedynie jedzą i śpią w domu (20h/dobę) :)))
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 31 Października 2014, 12:45:04 czas Polski
Witam na forum ! :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 31 Października 2014, 14:08:44 czas Polski
Witam. Jak się rozejrzysz, pooglądasz, to pewnie na kocich meblach się nie skończy ;) Powodzenia.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: markhum w 31 Października 2014, 14:16:25 czas Polski
Witamy serdecznie na DiD :)

My również z żoną jesteśmy strasznymi kociarzami :))) ale nasze kociarstwo lata swobodnie po lesie. Jedynie jedzą i śpią w domu (20h/dobę) :)))

Zazdroszczę swobody dla kotów!
Może kiedyś..., ale teraz to musiałbym zrobić wolierę dla swoich kotów gdybym przeprowadził się z bloku do domku. Zwłaszcza, że jeden z nich widzi na poziomie 20%, zaś druga jest ślepa na jedno oczko i strasznie strachliwa.

Aktualnie tworzę warsztat w piwnicy u teścia oraz gromadzę narzędzia. Na celowniku mam wybór odkurzacza oraz jakąś frezarkę.
Wszystko to aby móc zrobić coś takiego jak na tej stronie:
http://www.goldtatze.de (http://www.goldtatze.de)
Moje koty chętnie przetestują takie "cuda", a i inne koty także.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 31 Października 2014, 15:39:59 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: woodek w 31 Października 2014, 15:53:01 czas Polski
Witam ;-)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Października 2014, 16:15:32 czas Polski
Ja osobiście wolę psy bo koty nie aportują, ale jak będę mógł to chętnie pomogę.
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 31 Października 2014, 20:15:41 czas Polski
Ja osobiście wolę psy bo koty nie aportują

ale grzeją nereczki ;D :P
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: markhum w 31 Października 2014, 21:40:21 czas Polski
Ja osobiście wolę psy bo koty nie aportują,

Z tym aportowaniem to nie tak, że tylko psy.
Jeden z moich kocurów - Mruczek - uwielbia aportować zabawki w postaci myszki. Robi to do upadłego i nigdy nie ma dosyć. Musi mieć w sobie coś z psich genów. A że waży ponad 8,5 kg to jest zdecydowanie większy od wielu piesków wyprowadzanych na moim osiedlu.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Damiano85 w 01 Listopada 2014, 01:37:20 czas Polski
Witaj człowieku z pasją :)